Serhat Tekstil | Örme Kumaş | Polar Kumaş | Turlu Viskon | Süprem Kumaş | Baskılı Örme Kumaş | Boyalı Örme Kumaş
Imageinfo@serhattekstil.com.tr Image +90 212 510 99 56 PBX - +90 212 582 23 20
YÜKLENİYOR. LÜTFEN BEKLEYİNİZ.
SERHAT KUMAŞÇILIK TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Kurumsal

1998 yılında kurulan Serhat Tekstil, tekstil sektöründe güçlü alt yapısı ve geniş pazar ağıyla her geçen gün alanında hızla büyüyen ve tercih edilen üretici firma olmaktadır.Yurt içi ve yurt dışında üst düzey müşterilere hizmet veren firmamız kalite ve hızlı hizmet anlayışını baz almıştır.

Örme kumaş alanında üretim yapan Serhat Tekstil, 12 ay boyunca sürekli yenilenen koleksiyonları ile firmaların ar-ge ve tedarik kısımlarında listenin en üst sıralarında yer almayı başarmıştır. 

Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen hazır giyim markalarına değişen moda trendleri içerisinde en iyi kalitede kumaş üretimi sağlamaktadır.

Ağırlıklı olarak , Fransa, Rusya, Ukrayna, Polonya, Bulgaristan, Sırbistan ve İtalya bölgelerine ihracat yapmaktadır.

Serhat Tekstil, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefini, teknoloji kullanımını ve yenilikçiliği benimsemiş çalışanlar ile oluşturulan katma değerin, gelecek nesillere en iyi koşullarda aktarılması hedefleriyle insana ve topluma fayda sağlamak için çalışmaktadır.

Vizyonumuz, yenilikçi bakış açımızı kattığımız kaliteli ürünlerimiz ve özel tasarım desenlerimizle dünya markasına yön veren markaların ilk tercihi olmaktır.Ne 6/1 - Ne 60/1 arasında pamuk, polyester, viskon, tencel, bambu, modal, elyaf ve karışımlarından moda kumaşlar üretilmektedir. Ayrıca siparişlerinize uygun renk ve haslıklarda üretim yapılmaktadır.